Volná místa | Reklama | Kontakt
S P O R T

Šenkýřův tým se představí o víkendu v Mostě v plné síle


15.5.2009 / Sport --- Motosport


R E K L A M A

MOST - Brněnský tým Roberta Šenkýře přiveze do Mostu opět čtyři vozy BMW M3 E36 GTR a bude se snažit zvítězit v kategorii do 3500 ccm3.


Vytrvalostní závody MMČR na okruzích pokračují o víkendu v Mostě, kde z brněnské stáje Šenkýř Motorsport vyjedou opět dva vozy BMW E36 GTR, posádka pojede ve složení, jako v minulých letech.

V letošní sezóně se tak poprvé představí domácím fanouškům Michal Dolák, který pojede s Friedem a chtěli by zvítězit v klasifikaci do 3500ccm3, ve vytrvalostních závodech by se jim mohlo podařit dosáhnout i na zlato ve své kategorii. Robert Šenkýř pak pojede s Vencálkem. Očekáváme tedy tuhý boj.

Ve vytrvalostním klání v Brně, na úvod sezóny se mnoho stáji nedařilo, když Vencálka sestřelilo další BMW. Nyní čekají na dva vozy další 3 hodiny závodění v Mostě. Tým je připraven a očekáváme, že se o body v MMČR do 3500 ccm3 popere.

Ve sprint závodech se představí hned čtyři vozy. Jezdecké obsazení zůstane stejné, jako v Brně. Líbal, Vencálek, Baran a Braun. Nový vůz Roberta Šenkýře BMW M3 E92 uvidíme až při některých dalších závodech, protože ještě není zcela hotov.

Závodit se začíná již zítra vytrvalostním závodem a v neděli pak pokračují sprint závody.


Autor / zdroj: Vláďa Rožánek

Komentáře k článku

Následující komentáře byly na server přidány čtenáři. Nevyjádřují názory provozovatele serveru. Redakce serveru si vyhrazuje právo komentáře smazat.

Zatím nebyl přidán žádný komentář.


Přidat komentář
Jméno:

E-mail:

Nadpis komentáře:

Komentář:
R E K L A M A
R E K L A M A
Aukro.cz