LoginPo mosteckém okruhu se svezlo šest stovek amatérských pilotů. Někteří se dost divili

Po mosteckém okruhu se svezlo šest stovek amatérských  pilotů. Někteří se  dost divili

Po okruhu se svezlo šest stovek lidí
Jízdy pro veřejnost se setkaly s velkým zájmem

Jako obvykle se v neděli 26. února 2008 setkala nabídka svezení pro veřejnost na Autodromu Most se skutečně velikým zájmem návštěvníků. Přišlo jich přes šest stovek a po celý den až do sedmnácté hodiny, kdy už na trať padla tma, byla závodní dráha v plné permanenci.

Mnozí se skutečně hlavně přišli seznámit s tvarem trati, na které během sezóny sledovali při závodech, formule, cestovní vozy, či trucky. Samozřejmě přišlo i mnoho takových, kteří se snažili o závodní styl jízdy a zpravidla byli velice udiveni neposlušností sériových podvozků a pneumatik.

Ty totiž jejich odvahu vytrestaly zpravidla hned v prvních zatáčkách. Pro několik jezdců, kteří přecenili své schopnosti, musela vystartovat odtahová služba, ale nešlo naštěstí o žádné velké incidenty. Zájem byl pochopitelně také o občerstvení a reklamní a upomínkové předměty s logem mosteckého okruhu.

Akci snad jen trochu znepříjemňovalo mlhavé počasí, které hlavně dopoledne nedovolovalo větší dohled. Brzy se také setmělo, nicméně ti, kdo si den jízd pro veřejnost přišli užít, zcela jistě i letos odjížděli spokojení.

 

PR


Fotogalerie

 další stránky 1Diskuze ke článku Po mosteckém okruhu se svezlo šest stovek amatérských pilotů. Někteří se dost divili

Titulek:
Text příspěvku:
Pokud chcete vložit příspěvek, musíte se nejdříve přihlásit.