ANKETA

Co Vám chybí v našem e-shopu?

*Chcete být okamžitě informováni o novinkách na našich stránkách? Vyplňte svůj e-mail a my Vás budeme pravidelně informovat.

 HOME > ARCHÍV > Závody

Dolák míří na Epilog (20.10.2008)

Michal Dolák míří na 6 hodinový vytrvalostní závod do Brna a na mostecký okruh.

Po nucené přestávce, kterou zapříčinili svou platební morálkou smluvní reklamní partneři závodního trucku, nasmlouvaní firmou ČSMS a.s Stanislava Matějovského, se vrací jezdec CarDo Racing Teamu Michal na okruhy. Na mezinárodních vytrvalostních závodech v Brně se představí opět na voze BMW M3 GTR V6 spolu s Robertem Šenkýřem a Markem Friedem. Při posledním setkání této trojice na Epilogu bohužel po dvou hodinách z druhého místa odsunula jinak velice rychlý vůz a Michala prasklá trubička na brzdovém systému.

S tímto vozem a jezdeckým kolegou Robertem Šenkýřem jezdil též Michal na okruzích již v roce 2005 a 2006, kde dosáhli v týmu i v jednotlivcích velmi hodnotných umístění v celkové klasifikaci MMČR na okruzích.

Svým novým startem se Michal taktéž pokusí navázat na své úspěchy z mezinárodních vytrvalostních a sprintových závodů ze seriálů Sports Car Challenge, BMW 1 Challenge, a neposledně také z FIA Truck Racing Cupu.
 
Startovní listina letošního Epilogu čítá 70 závodních aut v čele s Mercedesy a Audi DTM, vozy Porsche, Ferarri, Lamborghini, Pagani Zonda V12 a dalších BMW M3 GTR. Na startu též nebude chybět mnoho známých pilotů a závodních osobností. Zřejmě tou nejznámější bude legendární jezdec Nor Johny Haugland, který pojede na Tatře Eccora. Náročný vytrvalostní závod bude prověrkou celého týmu, techniky a v neposlední řadě i mosteckého pilota.

Ihned po závodech se v noci tým přesunuje na domácí mostecký okruh, aby zde umožnil svým hostům požitek ze skutečné závodní jízdy ve VIP voze ze Škoda Octávia cupu při dni otevřených dveří a jízdách pro veřejnost. Všechny své příznivce srdečně zveme na vyvětrání ventilů v soukromých vozech na den 25.října na ADM.

Vláďa Rožánek
PR CarDo Racing


 

 

Dolák míří na Epilog

 

Dolák míří na Epilog

 

Dolák míří na Epilog

 

zpět na seznam všech novinek

TOPlist