Hlavní strana
 Kalendář závodů
 Dokumenty
 Live For Speed
 Fotogalerie
 Wallpapers
 Debata
 Podrobné hledání
KW Berg-Trophy 2008...
Vzniká nový závodní team - 3L ...
Setkání členů Asociace jezdců ...
KW Berg-Trophy 2007...
Auto Kelly Racing - nejúspěšně...
Kalendář je prázdný
   Valentino Rossi poprvé te...
   Charouzův tým zopakoval v...
   MAREK FRIED
   Jak si splnit své závodni...
   Zpovídejte Honzu Charouze...
   Jubilejní pátá Rallye Sho...
   Julo Konček a jeho nové a...
   ROBERT ŠENKÝŘ
   Octavia Cup - Velké finál...
   mčr okruhy: RACE CAR CHAL...
A1 GP v Brně už tento v...
CarDo Racing zakončilo sezónu doma v Mostě
Několik velmi zajímavých momentů bylo vidět v sobotu 27.10.07 na autodromu v Mostě, kde se konal Den otevřených dveří a svůj um si přišlo vyzkoušet několik desítek pilotů na svých vlastních strojích.
28. října 2007

Některá auta měla obutá i slicky, tedy závodní gumy, ale někdy se snaha závodit minula účinkem a tráva kolem mostecké dráhy doznala určitých změn.

Gumy praskaly, auta si občas kouřem postěžovala na nevlídné zacházení, ale jinak vládla na mosteckém autodromu podzimní pohoda. Pro pozvané hosty uspořádala stáj CarDo Racing VIP den, kde se hosté mohli na vlastní kůži přesvědčit, jaké to je svézt se na sedadle spolujezdce a vedle Michala Doláka na chvíli zažít pocity opravdového závodníka v závodním trucku MAN, nebo Škodě Octávii. S tahačem MAN zajel Michal šesté místo v Mostě a celkově mu patří letos 15. místo mezi evropskou špičkou.

Man kroužil po dráze v přestávce mezi volnými jízdami a Škoda Octávia brázdila okruh ve společnosti ostatních vozů, které nechávala s patřičným odstupem hledět do výfuku. Akce se vydařila a stáj CarDo Racing tak mohlo na závěr sezóny poděkovat těm, co je po celý rok podporovali – sponzorům, mechanikům, hosteskám, ale i médiím.

Vláďa Rožánek

CarDo Racing 2007

Tiskové zprávy  ::  28. října 2007  ::  KK  ::  komentáře k článku (0)
 
Obsah všech částí portálu je chráněn autorským zákonem. Kopírování či šíření obsahu portálu v jakékoliv podobě a bez písemného souhlasu provozovatele je v rozporu s právním řádem.
www.Okruhy.com © 2005-2007 k.kusý & m.schembera, developing and hosting by missoftware, server je napojen na redakční systém autosportmedia.eu
ISSN 1801-1608 Hosted by MISSOFTWARE Best viewed with Firefox Server`s uptime RSS
Čas generování: 230,4688 ms
SHOPHlavní stranaKontakt