ČTSA - Česká tisková sportovní agentura ČTSA - na hlavní stránku
rožánek,, 30.10.2007, sport: Motorsport, kategorie: sportovní akce

CarDo Racing zakončilo domácí sezónu v Mostě


CarDo Racing zakončilo domácí sezónu v MostěNěkolik velmi zajímavých momentů bylo vidět v sobotu 27.10.07 na autodromu v Mostě, kde se konal “ Den otevřených dveří “ na který si přišlo vyzkoušet několik desítek pilotů své motoristické umění na svých vlastních strojích. Některá auta měla obutá i slicky, tedy závodní gumy, ale někdy se snaha závodit minula účinkem a tráva kolem mostecké dráhy doznala určitých změn.


Gumy praskaly, auta si občas kouřem postěžovala na nevlídné zacházení, ale jinak vládla na mosteckém autodromu podzimní pohoda. Pro pozvané hosty uspořádala stáj CarDo Racing VIP den, kde se hosté mohli na vlastní kůži přesvědčit, jaké to je svézt se na sedadle spolujezdce a vedle Michala Doláka na chvíli zažít pocity opravdového závodníka v závodním trucku MAN, nebo Škodě Octávii. S tahačem MAN zajel Michal šesté místo v Mostě a celkově mu patří letos 15. místo mezi evropskou špičkou.

Man kroužil po dráze v přestávce mezi volnými jízdami a Škoda Octávia brázdila okruh ve společnosti ostatních vozů, které nechávala s patřičným odstupem hledět do výfuku. Akce se vydařila a stáj CarDo Racing tak mohlo na závěr sezóny poděkovat těm, kteří je po celý rok podporovali – sponzorům, mechanikům, hosteskám, ale i médiím.

© Copyright ČTSA 2006 | ctsa@ctsa.cz TOPlist

Sportsbook: providing a reliable, secure and legal sports betting service to millions of satisfied online betting customers world wide.