po-ne 8.00 - 18.00 +420 602 754 895
Home ABA pneu > Motoristické akce

Motoristické akce nejenom v ČR.

Rallye v ČR

CarDo zakončilo sezónu /29.10.2007/

CarDo Racing zakončilo sezónu doma v Mostě

Několik velmi zajímavých momentů bylo vidět v sobotu 27.10.07 na autodromu v Mostě, kde se konal Den otevřených dveří a svůj um si přišlo vyzkoušet několik desítek pilotů na svých vlastních strojích. Některá auta měla obutá i slicky, tedy závodní gumy, ale někdy se snaha závodit minula účinkem a tráva kolem mostecké dráhy doznala určitých změn.

Gumy praskaly, auta si občas kouřem postěžovala na nevlídné zacházení, ale jinak vládla na mosteckém autodromu podzimní pohoda. Pro pozvané hosty uspořádala stáj CarDo Racing VIP den, kde se hosté mohli na vlastní kůži přesvědčit, jaké to je svézt se na sedadle spolujezdce a vedle Michala Doláka na chvíli zažít pocity opravdového závodníka v závodním trucku MAN, nebo Škodě Octávii. S tahačem MAN zajel Michal šesté místo v Mostě a celkově mu patří letos 15. místo mezi evropskou špičkou.

Man kroužil po dráze v přestávce mezi volnými jízdami a Škoda Octávia brázdila okruh ve společnosti ostatních vozů, které nechávala s patřičným odstupem hledět do výfuku. Akce se vydařila a stáj CarDo Racing tak mohlo na závěr sezóny poděkovat těm, co je po celý rok podporovali – sponzorům, mechanikům, hosteskám, ale i médiím.

Vláďa Rožánek
CarDo Racing 2007

 


CarDo zakončilo sezónu

 

CarDo zakončilo sezónu

 

CarDo zakončilo sezónu

 

CarDo zakončilo sezónu

 

CarDo zakončilo sezónu

 

CarDo zakončilo sezónu

 

Zobrazit archiv závodů