LoginNürnburgring pro CarDo a Michala Doláka - bez převodovky a motoru

Nürnburgring pro CarDo a Michala Doláka  - bez převodovky a motoru
Vůz byl po konečné opravě diferenciálu schopen vyzkoušet síly s konkurencí. Ta se však rozrostla o další posilu v teamu Renault, kde usedl za volant Renaultu Premium Ross Garret a další vůz Man ve startovním poli pilotoval Markus Altenstrasser.
 
V první sobotní závodní jízdě byl nucen Michal truck odstavit pro unik oleje z prasklého mazání turba. Po startu do pohárového závodu z poslední řady ukončil první den na místě 14.
 
Nedělní kvalifikační závod dojel s poruchou na převodovce, která se rozhodla neřadit, na místě 13. Po kontrole trucku zástupci firmy Man byla navíc zjištěna prasklina na bloku motoru. Start v hlavním závodě pro nedostatek času na opravu nebyl reálný a tak zisku dalších bodů nahrává start na domácím okruhu v Mostě při CZTP.
 
Nový technický team okolo Michala opět povede tak jako na Nürnburgringu truckerská legenda Jiří Moskal a  Josef Kakrda. Spokojenost v CarDo Racing Teamu může být však na místě, neboť se podařilo v krátkém čase postavit nový team se srdcem pro motosport.
 
Výsledky FIA Truck Nürnburgring:
 
Sobota:
 
Kvalifikace: Bösiger, Vršecký, Albacete….Dolák DNF
 
Pohárový závod: Bösiger, Vršecký, Albacete…Dolák – 14. místo
 
Neděle:
 
Kvalifikace: Bösiger, Albacete, Vršecký … Dolák 13. místo
 
Pohárový závod: Vršecký, Albacete, Belloc… Dolák DNF
 
 
Vláďa Rožánek
CarDo Racing Team
 

Fotogalerie