LoginNa rakouském Rechbergu se dařilo i našim: Krámský těsně za medailí

Na rakouském Rechbergu se dařilo i našim:  Krámský těsně  za medailí
Obě dvě jízdy, které se v Rechbergu jely, opanoval vloni těžce pochroumaný Ander Vilarino ze Španělska s formulí Reynard F3000 Mugen. Druhému Bormolinimu na Reynardu 95 F3000 nadělil v součtu přes 6 sekund. V celkovém pořadí si pak pro bronz dojel Maďar Laszlo Szasz na dalším stroji F3000.
 
Štěstí se usmálo i na Jilemnického Ing. Otakara Krámského, když se svým Reynardem K-07 získal čtvrté místo. Za svými zády tak nechal i Napioneho a Waldyho s Nevěřilem, tomu tak vrátil porážku z domácího šampionátu. Velmi pěkné osmé místo odvezl z Rakouska Milan Svoboda, když s Dallarou STV 2000 dokázal porazit i F3000 Cinelliho, Stankoviče a Manginiho.
Prototypům skupiny CN vládl Němec Weidinger na Oselle P20S BMW, před druhým Öppingerem a Španělem Andersem Vilarinem s Normou M20.
 
Upraveným vozům skupiny A kraloval Ital Bicciato s Lancerem, druhé místo na stupních vítězů patří A. Hilgerovi s BMW E36 a třetí místo odvezl z Rechbergu, nám dobře známí pilot Nico Pulič, který letos vyměnil trucky za kopce.
Takzvaným ,,Enkům,, dominoval Slovák Jureňa, před mladým Jakešem, který začíná v Evropě ukazovat růžky. Třetí byl další Slovák Strnad. Všichni tři jeli na různých evolucích vozu Mitsubishi Lancer.
 
Skupina SP patřila plně Davidu Losmanovi, který se svým Peugeotem 306 SP z CarDo Racing Teamu dojel zaslouženě pro plné body. Do výfuku mu koukala nejen Jermanová, ale také třetí Los. Z Losmanovi největší konkurence nedojeli Vojáček s Jermanem. Celkem byli Češi v Evropě hodně vidět a dali dobrou vizitku na úvod sezóny.
 

 
Výsledky z Rechbergu (celkově):

Ander Vilarino (E) Reynard F3000 Mugen
Fausto Bormolini (I) Reynard 95 D F3000
Laszlo Szasz (H) Reynard F3000 Zytek
Ing. Otakar Krámský (CZ) Reynard K-07
Renzo Napione (I) Nippon Reynard F3000

Vláďa Rožánek

Fotogalerie

 další stránky 1


Diskuze ke článku Na rakouském Rechbergu se dařilo i našim: Krámský těsně za medailí

Titulek:
Text příspěvku:
Pokud chcete vložit příspěvek, musíte se nejdříve přihlásit.