Beta verze
hledat v Denik.cz   prohledat internet  
Mechanici stáje CarDo racing týmu u závodního vozu MAN.
Mechanici stáje CarDo racing týmu u závodního vozu MAN.
Foto: DENÍK/CarDo

Trucker Dolák bral první evropské body

včera 13:22, aktualizováno včera 13:33
MOST – Mladý mostecký trucker Michal Dolák z CarDo Racing týmu si přivezl první dva evropské body z FIA Truck Racing Cupu, který proběhl v Barceloně.
V prvním kvalifikačním závodě to u Doláka chvíli vypadalo na osmé místo, ale po ráně, kterou dostal od soupeřů, skončil v bariérách z gum a pomuchlané zbytky karoserie postrácel po dráze. Po boji se soupeři mu patřila 11. příčka, hned za body. "Sobota se vydařila, na to, že jel s truckem první ostré závody, tak dal soupeřům dobrou vizitku,“ řekl Vláďa Rožánek z CarDo Racing Teamu. Ve druhém závodě si Dolák zpravil chuť a svým desátým místem se opět přihlásil mezi piloty světového formátu. Jezdec tak mezi 24 vozy uspěl a nadějné vyhlídky má i do příštích závodů, které pokračují 19. až 20. května v Zolderu.
Václav Veverka
E-mail na autora článku: jmeno.prijmeni@denik.cz
(jmeno.prijmeni = jméno a příjmení autora článku)
Pokud je článek psán pod zkratkou,
použijte e-mail: redakce.internet@denik.cz
tv
16:35
Byl jednou jeden objevitel
tv
16:25
Vzpomínka na Adventní koncerty 2006
tv
17:00
Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
tv
16:45
Medicopter 117 III 1
Dnes pocasi_pod_mrakem.gif, 0 kB 1° / 10°
Zítra pocasi_pod_mrakem.gif, 0 kB 0° / 15°

Vážené čtenářky a vážení čtenáři,
od pondělí 2.dubna 2007 jsme pro Vás spustili testovací provoz (beta-verzi) nových webových stránek redakcí Deníků – www.denik.cz.

V rámci projektu vzniklo také více než 70 „regionálních“ webů, na jejichž stránkách Vám budeme denně přinášet rychlé a ucelené zpravodajství s výrazným podílem lokálních zpráv.

Stačí si jen na stránce www.denik.cz vybrat „svůj“ region z nabídky napravo nahoře pod logem Deník a můžete číst on-line, co se děje přímo ve vašem městě nebo v nejbližším okolí.

V následujících dnech budeme postupně přidávat další rubriky a služby. Budeme rádi, pokud nám napíšete své postřehy, názory a připomínky ke spuštěné beta-verzi stránek, abychom mohli lépe přizpůsobit naši službu vašim přáním a potřebám. Zároveň se omlouváme za případné chyby, které se mohou na této testovací verzi objevit.

E-mailová adresa, kam nám můžete psát, je: betaverze@denik.cz

Redakce

Copyright VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005, všechna práva vyhrazena. Používáme informační servis ČTK. Informace o inzerci zde.
Publikování nebo šíření obsahu denik.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.
Zpravodajství ve formátu RSS. VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. je členem Sekce vydavatelů internetových titulů UVDT.