Okruh patřil veřejnosti


 

Aktuality 
29.9.2006 16:55 - Po trati jezdily sportovní vozy i Miss Internet

Největší sraz sportovních vozů v ČRZajímavé akce na okruhu
v září 2006

Po skončení oficiálních závodních akcí na Autodromu Most v žádném případě severočeský okruh neosiřel. Dál zde probíhají testovací klubová setkání, ale také různé zajímavé akce připravené privátními pořadateli.  Bezesporu největší z nich byl Sraz sportovních vozů ve čtvrtek 28. září.

Podnikatel Nikolaos Seizis si okruh pronajal už poněkolikáté, ale sraz příznivců sportovních vozů tentokrát pojednal jako záležitost přístupnou veřejnosti. Návštěva byla skutečně obrovská, protože jen málokdo si nechal ujít příležitost vidět zblízka takové perly jako Porsche, Ferrari, Lamborghini, Corvette, Maserati, Aston Martin, BMW M, Audi S/RS, Mercedes AMG, Mitsubishi EVO, Subaru Sti, Caterham, Attack K1, Ultima GTR a další. Deset šťastných výherců slosování se pak dokonce mohlo nechat svézt ve voze dle svého vlastního výběru.
Na okruhu uspořádala svůj prezentační den také mostecká závodní stáj CarDo Racing Team. Jejím hostem byla závodnice a herečka v jedné osobě Chantal Poullain, která na zdejší trati odjezdila mnoho kilometrů jako pravidelná účastnice Ford Fiesta Cupu, ale i dalších seriálů.
No a do třetice se v mosteckém paddocku objevila také křehká krása. V prostředí, které je vlastní zpravidla hlavně mužům, se ocitly účastnice soutěže Miss Internet a dostaly možnost seznámit se s rychlými vozy. V rámci Galerie snů se tu navíc vylosovaný Zdeněk Kripner z Prahy mohl svézt  dvousedadlovým speciálem.
Po akci kolečkových bruslařů z minulého týdne tedy na okruhu zase burácely motory. Vedení Autodromu Most v současnosti připravuje možnost jízd pro veřejnost a jakmile budou jasné všechny podrobnosti, dojde ke zveřejnění volných termínů.

CarDo Racing Team a Chantal Poullain  Michal Dolák a Chantal Poullain

Plný paddock při srazu sportovních vozů  Plný paddock při srazu sportovních vozů  Plný paddock při srazu sportovních vozů  Plný paddock při srazu sportovních vozů 

Maserati  Caterham  Závod na okruhu  BMW

Porsche s motorem zhaslým po hodinách
  Závod na okruhu  Půjčovné nebylo nízké  Fotografovalo se všechno 

Fotografovali všichni  Covette  Maserati  Ultima K1 Attack 

Miss Internet  Miss Internet  Tak čím se svezeme  I kombinéza jí sluší  Miss Internet


Tisk

Další články (Aktuality)
Okruh patřil veřejnosti
Jízdy pro veřejnost
Po okruhu svištěli bruslaři
GTP Weekend s menší účastí, ale naplno

Archiv