přihlášení do systému  
jméno 
heslo 
  [nový uživatel]  
 OKRUHY 
09.10.2006  Dolák celkově druhý mezi Bavoráky
Na celkové druhé místo v premiérovém ročníku BMW 1 Challenge dosáhl mostecký jezdec Michal Dolák

Již při prvním závodě v Brně, ukázal soupeřům, že se s ním musí hodně počítat. Vždyť na Jarní ceně Brna nasbíral plných 180 bodů. A ve druhém brněnském závodě zvítězil nad celkovým vítězem Honzíkem, ale také v něm zajel nejrychlejší kolo závodu.

Při mosteckém Race car weekendu a Supercar 500 v Brně bodoval vždy jen v jednom ze závodů, když jeho vůz ochutnal i cestu mimo závodní trať. V pořadí na druhém místě se pak udržoval při FIA WTCC i na Podzimní ceně Brna, kde dojel dvakrát pátý.

Poslední tečkou premiérové sezóny malých bavoráků BMW 130i byl závod konaný při A1G o tomto víkendu v Brně, kde si Michal dojel pro šesté a páté místo.

V Brně viděli diváci tyto závody hned o pěti víkendech, pro Michala to znamenalo jezdit především trochu opatrněji, než na domácím a dobře naježděném autodromu v Mostě. Mnichovská autíčka tedy v této sezóně přinesla Michalu Dolákovi pěkný úspěch, když udržel za sebou Kusého juniora a po posledním závodě trochu smutného Firlu. Vítězství si do Prahy odváží Jaroslav Honzík junior. I přes nasazení jen jediného jezdce, proti konkurentům, kteří startovali minimálně ve dvou, dosáhl CarDo Racing na hezké třetí místo.

 

BMW 1 Challenge celkově:

Honzík Jun. 965

Dolák 700

Kusý Jun. 555

Firla 525

Kusý Sen. 490

Matějovský 395

Vláďa Rožánek
CarDo Racing

Zpět