ABA pneu.czPneu za super cenyHOT-LINE 608 050 001 | PO-NE 8.00-20.00
Home > ABA pneu > O firmě > Rally

Aktuálně z motoristického dění v ČR.

Rally

Dolák celkově druhý mezi Bavoráky /09.10.2006/

Na celkové druhé místo v premiérovém ročníku BMW 1 Challenge dosáhl mostecký jezdec Michal Dolák

Již při prvním závodě v Brně, ukázal soupeřům, že se s ním musí hodně počítat. Vždyť na Jarní ceně Brna nasbíral plných 180 bodů. A ve druhém brněnském závodě zvítězil nad celkovým vítězem Honzíkem, ale také v něm zajel nejrychlejší kolo závodu.
Při mosteckém Race car weekendu a Supercar 500 v Brně bodoval vždy jen v jednom ze závodů, když jeho vůz ochutnal i cestu mimo závodní trať. V pořadí na druhém místě se pak udržoval při FIA WTCC i na Podzimní ceně Brna, kde dojel dvakrát pátý.
Poslední tečkou premiérové sezóny malých bavoráků BMW 130i byl závod konaný při A1G o tomto víkendu v Brně, kde si Michal dojel pro šesté a páté místo.
V Brně viděli diváci tyto závody hned o pěti víkendech, pro Michala to znamenalo jezdit především trochu opatrněji, než na domácím a dobře naježděném autodromu v Mostě. Mnichovská autíčka tedy v této sezóně přinesla Michalu Dolákovi pěkný úspěch, když udržel za sebou Kusého juniora a po posledním závodě trochu smutného Firlu. Vítězství si do Prahy odváží Jaroslav Honzík junior. I přes nasazení jen jediného jezdce, proti konkurentům, kteří startovali minimálně ve dvou, dosáhl CarDo Racing na hezké třetí místo.

BMW 1 Challenge celkově:

Honzík Jun. 965
Dolák 700
Kusý Jun. 555
Firla 525
Kusý Sen. 490
Matějovský 395

Vláďa Rožánek
CarDo Racing

 

BMW 1 Challenge

 

BMW 1 Challenge

 

BMW 1 Challenge

 

Zobrazit archiv závodů