přihlášení do systému  
jméno 
heslo 
  [nový uživatel]  
 OKRUHY 
29.09.2006  VIP den CarDo s Chantal Poullain
Na mosteckém automotodromu se včera konal VIP den CarDo Racing z Mostu, a tak k vidění byl nejen prototyp PRC vybavený pohonnou jednotkou z formule 1, ale také velmi rychlé BMW GTR V6 dvojnásobného mistra Evropy Roberta Šenkýře.

Pražský jezdec David Losman přivezl do Mostu Peugeot 306 SP, se kterým letos vybojoval sedmé místo v Evropě a probojoval se tak do národního týmu. Na akci nemohl chybět vůz BMW 130i Challenge, se kterým letos velmi pěkně jezdí Michal Dolák, se kterým se v Mostě svezla i Chantal Poullain, která již má své závodnické začátky za sebou v jiných seriálech.

Chantal Poullain opět okusila opravdové závodní auto a možná se s ním sveze i při několika závodech BMW 1 Challenge. V začátku, na mokrém asfaltu, jí ještě auto mnoho neposlouchalo, a tak bavila publikum, ale v závěru se její jízda velmi zlepšila, proto se na její starty v populárním BMW 1 Challenge můžeme jen těšit.

Vozy z poháru BMW 1 Challenge byly k vidění hned tři a někteří pozvaní hosté měli možnost usednout na horké sedadlo spolujezdce a zažít pocity opravdového závodníka. Michal Dolák však potenciál vozu využíval naplno, a tak někteří si jízdu velmi pochvalovali. Rádi pak také zúčastnění využili možnosti občerstvení ve VIP stanu.

Závěrem sluší poděkovat všem sponzorům, hosteskám, jezdcům, mechanikům a mediálním pracovníkům, bez jejichž záštity by se akce nemohla uskutečnit.

Vláďa Rožánek

Zpět