theme
HOME
PROFIL
FOTO
ODKAZY
DOWNLOAD
RACING
ARCHÍV
 
xxxxx
SlovenskyEnglish
poslední aktualizace: 2.10.2006        každý týden novinky ... zaregistrujte se
Závody
E-SHOPE-SHOP
Cena zboží:
Cena dopravy:
SLEVYSLEVY
SORTIMENT TUNINGUSORTIMENT TUNINGU
VÝPRODEJ SKLADU !!!VÝPRODEJ SKLADU !!!
ZNAČKA AUTOMOBILUZNAČKA AUTOMOBILU
VELKOOBCHODVELKOOBCHOD
OBLÍBENÉ ZBOŽÍOBLÍBENÉ ZBOŽÍ
TOP 10 článkyTOP 10 články
ANKETAANKETA
NEWSLETTERNEWSLETTER
*Chcete být okamžitě informováni o novinkách na našich stránkách? Vyplňte svůj email a my Vás bude pravidelně informovat.

www.lita-kola.cz

Děkujeme za případné zveřejnění

Naše ikona k použití

Katalog AUTOSTYLE 2006 - 785 stránek

Home : ARCHÍV > Závody
Super ceny !!! POZOR, tento týden sleva 10% na kompletní sortiment tuningových světlometů !!! Cena dopravy při odběru do 3000,-kč pouhých 99,-korun a při odběru nad 3000,-kč ZDARMA!!!

 VIP den CarDo s Chantal Poullain

(29.09.2006)

Na mosteckém automotodromu se včera konal VIP den CarDo Racing z Mostu, a tak k vidění byl nejen prototyp PRC vybavený pohonnou jednotkou z formule 1, ale také velmi rychlé BMW GTR V6 dvojnásobného mistra Evropy Roberta Šenkýře.
Pražský jezdec David Losman přivezl do Mostu Peugeot 306 SP, se kterým letos vybojoval sedmé místo v Evropě a probojoval se tak do národního týmu. Na akci nemohl chybět vůz BMW 130i Challenge, se kterým letos velmi pěkně jezdí Michal Dolák, se kterým se v Mostě svezla i Chantal Poullain, která již má své závodnické začátky za sebou v jiných seriálech.

Chantal Poullain opět okusila opravdové závodní auto a možná se s ním sveze i při několika závodech BMW 1 Challenge. V začátku, na mokrém asfaltu, jí ještě auto mnoho neposlouchalo, a tak bavila publikum, ale v závěru se její jízda velmi zlepšila, proto se na její starty v populárním BMW 1 Challenge můžeme jen těšit.

Vozy z poháru BMW 1 Challenge byly k vidění hned tři a někteří pozvaní hosté měli možnost usednout na horké sedadlo spolujezdce a zažít pocity opravdového závodníka. Michal Dolák však potenciál vozu využíval naplno, a tak někteří si jízdu velmi pochvalovali. Rádi pak také zúčastnění využili možnosti občerstvení ve VIP stanu.


Závěrem sluší poděkovat všem sponzorům, hosteskám, jezdcům, mechanikům  a mediálním pracovníkům, bez jejichž záštity by se akce nemohla uskutečnit.

Vláďa Rožánek

 

Chantal Poullain

 

Chantal Poullain

 

Chantal Poullain

 

Chantal Poullain

 

Chantal Poullain

   zpět na seznam všech zpráv
Reklama: