ABA pneu.czPneu za super cenyHOT-LINE 608 050 001 | PO-NE 8.00-20.00
Home > ABA pneu > O firmě > Rally

Aktuálně z motoristického dění v ČR.

Rally

VIP den CarDo s Chantal Poullain /29.09.2006/

Na mosteckém automotodromu se včera konal VIP den CarDo Racing z Mostu, a tak k vidění byl nejen prototyp PRC vybavený pohonnou jednotkou z formule 1, ale také velmi rychlé BMW GTR V6 dvojnásobného mistra Evropy Roberta Šenkýře.
Pražský jezdec David Losman přivezl do Mostu Peugeot 306 SP, se kterým letos vybojoval sedmé místo v Evropě a probojoval se tak do národního týmu. Na akci nemohl chybět vůz BMW 130i Challenge, se kterým letos velmi pěkně jezdí Michal Dolák, se kterým se v Mostě svezla i Chantal Poullain, která již má své závodnické začátky za sebou v jiných seriálech.

Chantal Poullain opět okusila opravdové závodní auto a možná se s ním sveze i při několika závodech BMW 1 Challenge. V začátku, na mokrém asfaltu, jí ještě auto mnoho neposlouchalo, a tak bavila publikum, ale v závěru se její jízda velmi zlepšila, proto se na její starty v populárním BMW 1 Challenge můžeme jen těšit.

Vozy z poháru BMW 1 Challenge byly k vidění hned tři a někteří pozvaní hosté měli možnost usednout na horké sedadlo spolujezdce a zažít pocity opravdového závodníka. Michal Dolák však potenciál vozu využíval naplno, a tak někteří si jízdu velmi pochvalovali. Rádi pak také zúčastnění využili možnosti občerstvení ve VIP stanu.


Závěrem sluší poděkovat všem sponzorům, hosteskám, jezdcům, mechanikům  a mediálním pracovníkům, bez jejichž záštity by se akce nemohla uskutečnit.

Vláďa Rožánek

 

Chantal Poullain

 

Chantal Poullain

 

Chantal Poullain

 

Chantal Poullain

 

Chantal Poullain

 

Zobrazit archiv závodů