Přeskočit na navigaci

Michal Dolák zatím druhý v BMW 1 Challenge

středa 17:59 | Lukáš a Martin | Okruhy

Mladý mostecký jezdec Michal Dolák, startující za CarDo Racing se po brněnském závodě BMW 1 Challenge dostal díky slušným výkonům na celkové druhé místo.

Pohár BMW 1 Challenge se po nucené závodní přestávce o Czech Truck Prix v Mostě, přesunul na další díl do Brna, kde kroužil o víkendu společně s WTCC, neboli Mistrovstvím Světa cestovních vozů.

O tomto víkendu se také dobře vedlo Michalu Dolákovi, který sice jeden závod, díky pozdnímu výjezdu několika účastníků, absolvoval startem z boxové uličky, ale i tak po stíhací jízdě dojel na pěkném šestém místě. Nestihl už dojet vítěze Matějovského a další čtyři soupeře.

V druhém závodě mosteckému pilotovi už přála štěstěna více a slušným výkonem dokázal zajet čtvrté místo a tím se zařadil na druhé místo v celkové klasifikaci BMW 1 Challenge 2006. Před ním se zatím drží s větším odstupem Honzík Jun., ovšem čekají nás ještě 3 závodní víkendy, tak šance ještě existuje. Škoda jen dvou nedojetí po kolizích, které né vždy byly zaviněné, mohlo být umístění ještě veselejší.

V týmovém hodnocení je CarDo Racing na pátém místě, ale některé týmy nasazují dva jezdce, tak toto hodnocení není příliš objektivní.

Výsledky BMW 1 Challenge Brno:

  1. závod

Matějovský, Honzík Jun., Fumal (PT), Firla, Kusý Jun., Michal Dolák

  1. závod

Kusý Jun., Honzík Jun., Fumal (PT), Michal Dolák

Celková klasifikace před Podzimní cenou Brna:

Honzík Jun. 610

Michal Dolák 445

Kusý Jun. 365

Koelliker (CH) 340

Kusý Sen. 335

Matzke 325

Další závod se bude konat při Podzimní ceně Brna 22.-24.10.2

Nový komentář

Aktuální články

Oblíbené stránky