theme
HOME
PROFIL
FOTO
ODKAZY
DOWNLOAD
RACING
ARCHÍV
 
xxxxx
SlovenskyEnglish
poslední aktualizace: 3.3.2006        každý týden novinky ... zaregistrujte se
Závody
E-SHOPE-SHOP
Cena zboží:
Cena dopravy:
SLEVYSLEVY
SORTIMENT TUNINGUSORTIMENT TUNINGU
VÝPRODEJ SKLADU !!!VÝPRODEJ SKLADU !!!
ZNAČKA AUTOMOBILUZNAČKA AUTOMOBILU
VELKOOBCHODVELKOOBCHOD
OBLÍBENÉ ZBOŽÍOBLÍBENÉ ZBOŽÍ
TOP 10 článkyTOP 10 články
ANKETAANKETA
NEWSLETTERNEWSLETTER
*Chcete být okamžitě informováni o novinkách na našich stránkách? Vyplňte svůj email a my Vás bude pravidelně informovat.

www.lita-kola.cz

Děkujeme za případné zveřejnění

Naše ikona k použití

Home : ARCHÍV > Závody
Super ceny !!! POZOR, tento týden sleva 10% na kompletní sortiment BREMBO !!! Cena dopravy při odběru do 3000,-kč pouhých 99,-korun a při odběru nad 3000,-kč ZDARMA!!!

 David Shrek navštívil CarDo Racing

(02.03.2006)

Ve dnech 24. – 26.2. se ve  výstavním areálu PVA v Praze – Letňanech konal první ročník výstavy Motosport 2006. Výstavu během 3 dnů navštívilo mnoho známých tváří. Společné expozici CarDo Racing a Šenkýř motosport věnoval pozornost David SHREK Šín, kterého známe, jako vítěze z  televizního pořadu Big Brother.

Sám velký příznivec silných motorů obdivoval stroj PRC F1 a byl nadšen z toho, že si na vlastní oči prohlíží originál vůz s motorem a ne maketu. Po návštěvě přislíbil i účast na některém okruhovém závodě v Mostě, aby mohl vidět prototyp v akci na dráze.

Velký ohlas měla i autogramiáda Michala Doláka a Roberta Šenkýře, která byla po oba vystavovací dny v obležení fandů motor-sportu. První ročník této výstavy je za námi a pro další ročníky připravují pořadatelé rozšíření výstavy na celou plochu výstavního areálu.


Vláďa Rožánek


David Shrek

   zpět na seznam všech zpráv
Reklama: